Darujte svým blízkým knihu pod stromeček

Zdravá Výživa | recepty, vaření | Magazín o vaření a zdravé výživě

Nakupte u nás dárky pro celou rodinu – vánoční sleva 20 %

Vážení čtenáři,

nakladatelství Smart Press pro vás připravilo vánoční slevu a speciální vánoční nabídku.

Na všechny knížky, které si objednáte do 31. 1. 2012, vám poskytneme slevu 20 % z běžné ceny knih.

Pro získání slevy se prosím zaregistrujte na našich stránkách, pokud jste tak již neučinili. Vánoční sleva platí na nákup knih v našeme-shopu nebo v redakci nakladatelství.

TIP pro milovníky jídla a pití: Navštěvujete rádi gastronomické akce jako jsou např. festivaly, hody, výlovy rybníků apod.? Zaregistrujte se na stránkách našeho portálu www.gastronaut.cz k odběru kalendáře gastronomických akcí v ČR. Jako dárek získáte jednorázovou slevu v hodnotě 100 Kč na nákup všech knih v našem e-shopu. Kód pro uplatnění slevy vám bude zaslán e-mailem. Následně ho zadáte přímo do objednávkového formuláře v e-shopu.

Přejeme vám krásné a poklidné prožití předvánočního období a příjemný nákup přímo z domova. A pokud si nejste jistí, který z našich titulů vybrat, tady jsou naše tipy:

Novinky:

Kuchařka pro báječné tchyně: Vhodný dárek nejen od “mladých” mamince pro radost.

Gastronaut diář 2012: Kalendárium pro milovníky jídla a pití. Vybírat můžete ze tří barevných variant (šedá, růžová a oranžová).

Hektorova cesta aneb hledání štěstí, 2. vydání světového bestselleru. Román pro vaši duši – ke čtení, přemýšlení i darování.

Umřel jsem v sobotu: Strhující příběh Josefa Formánka, autora bestsellerů Prsatý můž a zloděj příběhů, Mluviti pravdu, Létající jaguár.

Speciální vánoční nabídka:

Balíček knih Jany F. Zatloukalové za cenu 499 Kč (ušetříte 199 Kč): Vánoční kuchařka pro dceru a Kuchařský zápisník pro dceru.

Balíček kuchařek za cenu 599 Kč (ušetříte 199 Kč): Mořská (nejen) kuchařka a Sladkovodní kuchařka.

Chléb v hlavní roli, 25% sleva, za cenu 224 Kč: Kuchařka, která vám poradí nejen jak upéct vynikající chléb, ale také jak z obyčejného krajíce vytvořit opravdovou delikatesu.

Tajnosti herecké a historky rozverné, 25 % slevou za cenu 186 Kč: herecká zpověď Luby Skořepové. Prvních pět objednávajích obdrží knihu s podpisem herečky!

Edice Jídlo jako lék:

BioAbecedář Hanky Zemanové Biokuchařka Hanky Zemanové Sladkovodní kuchařka Olivová kuchařka

Kuchařky:

Kniha o kávě Kuchařka zpátky domů Hubneme s rozumem tvořivě

Knihy pro rodiče:

Učitelkou v Peru Ekozahrady Tvůj Fotodeníček Létání bez strachu

Beletrie:

Mluviti pravdu, Prsatý muž a zloděj příběhů

S pozdravem

redakce nakladatelství
Smart Press, s.r.o.
Terronská 985/51, 160 00 Praha 6
tel: 233 320 075

Telefonické objednávky: +420 608 265 336
Ukázky a možnost objednání na: www.smartpress.cz
Těšíme se na vás i na Facebooku!.
Ke každé objednávce obdržíte jako dárek Vzpomínky obyčejné ženy. Při objednání knih v celkové hodnotě nad 1000 Kč po slevě, obdržíte poštovné a balné zdarma. Objednané tituly si máte možnost vyzvednout i osobně (Praha 6 a Lišov).

Přečtěte si také:

  • Příběh zdravé výživyPříběh zdravé výživy Jak Honzík přišel na chuť zdravému jídlu Honzík často jezdí na vesnici k babičce a dědečkovi, kteří mají čas a  ochotu upozorňovat ho na různé zajímavosti v okolí a vysvětlovat mu […]
  • O nakladatelství Smart PressO nakladatelství Smart Press Smart Press je mladé nakladatelství, které vydává méně titulů s maximální péčí, věnujeme jim velkou pozornost od vzniku až po propagační kampaň po vydání. Naše knihy jsou knihy pozitivní, […]
  • Koláčky bez kynutíKoláčky bez kynutí (podle slečny z fary z Čestína) I recepty na následující dva recepty (Koláčky bez kynutí a Koláče od paní Forstrové) jsem získala od starých zkušených kuchařek z respitního domu pro […]
  • Vydavatelství MACVydavatelství MAC Ráda bych vám představila vydavatelství MAC. S knihami z jejich produkce se nějakou dobu na našich stránkách již setkáváte. Vydavatelství MAC spol. s r.o. vzniklo jako samostatná […]
  • Italská zálivka s kysanou smetanouItalská zálivka s kysanou smetanou Suroviny: 110 ml majonézy, 110 ml kysané smetany, 2 lžíce mléka, 1 lžíce octa, 1 rozetřený stroužek česneku, ½ lžičky majoránky, trochu bazalky, můžete využít čerstvou pokud nemáte, tak […]
  • Kuchařský zápisník pro dceruKuchařský zápisník pro dceru Nedávno jsem měla možnost vám zde představit knihu Kuchařka pro dceru. K ní byl vydán ještě úžasný Kuchařský zápisník pro dceru. Jestli vás Kuchařka pro dceru zaujala, tak neváhejte a […]
Rubriky: Jiné, Knihy, Kuchařky

Napsat komentář