Darujte svým blízkým knihu pod stromeček

Zdravá Výživa | recepty, vaření | Magazín o vaření a zdravé výživě

Nakupte u nás dárky pro celou rodinu – vánoční sleva 20 %

Vážení čtenáři,

nakladatelství Smart Press pro vás připravilo vánoční slevu a speciální vánoční nabídku.

Na všechny knížky, které si objednáte do 31. 1. 2012, vám poskytneme slevu 20 % z běžné ceny knih.

Pro získání slevy se prosím zaregistrujte na našich stránkách, pokud jste tak již neučinili. Vánoční sleva platí na nákup knih v našeme-shopu nebo v redakci nakladatelství.

TIP pro milovníky jídla a pití: Navštěvujete rádi gastronomické akce jako jsou např. festivaly, hody, výlovy rybníků apod.? Zaregistrujte se na stránkách našeho portálu www.gastronaut.cz k odběru kalendáře gastronomických akcí v ČR. Jako dárek získáte jednorázovou slevu v hodnotě 100 Kč na nákup všech knih v našem e-shopu. Kód pro uplatnění slevy vám bude zaslán e-mailem. Následně ho zadáte přímo do objednávkového formuláře v e-shopu.

Přejeme vám krásné a poklidné prožití předvánočního období a příjemný nákup přímo z domova. A pokud si nejste jistí, který z našich titulů vybrat, tady jsou naše tipy:

Novinky:

Kuchařka pro báječné tchyně: Vhodný dárek nejen od “mladých” mamince pro radost.

Gastronaut diář 2012: Kalendárium pro milovníky jídla a pití. Vybírat můžete ze tří barevných variant (šedá, růžová a oranžová).

Hektorova cesta aneb hledání štěstí, 2. vydání světového bestselleru. Román pro vaši duši – ke čtení, přemýšlení i darování.

Umřel jsem v sobotu: Strhující příběh Josefa Formánka, autora bestsellerů Prsatý můž a zloděj příběhů, Mluviti pravdu, Létající jaguár.

Speciální vánoční nabídka:

Balíček knih Jany F. Zatloukalové za cenu 499 Kč (ušetříte 199 Kč): Vánoční kuchařka pro dceru a Kuchařský zápisník pro dceru.

Balíček kuchařek za cenu 599 Kč (ušetříte 199 Kč): Mořská (nejen) kuchařka a Sladkovodní kuchařka.

Chléb v hlavní roli, 25% sleva, za cenu 224 Kč: Kuchařka, která vám poradí nejen jak upéct vynikající chléb, ale také jak z obyčejného krajíce vytvořit opravdovou delikatesu.

Tajnosti herecké a historky rozverné, 25 % slevou za cenu 186 Kč: herecká zpověď Luby Skořepové. Prvních pět objednávajích obdrží knihu s podpisem herečky!

Edice Jídlo jako lék:

BioAbecedář Hanky Zemanové Biokuchařka Hanky Zemanové Sladkovodní kuchařka Olivová kuchařka

Kuchařky:

Kniha o kávě Kuchařka zpátky domů Hubneme s rozumem tvořivě

Knihy pro rodiče:

Učitelkou v Peru Ekozahrady Tvůj Fotodeníček Létání bez strachu

Beletrie:

Mluviti pravdu, Prsatý muž a zloděj příběhů

S pozdravem

redakce nakladatelství
Smart Press, s.r.o.
Terronská 985/51, 160 00 Praha 6
tel: 233 320 075

Telefonické objednávky: +420 608 265 336
Ukázky a možnost objednání na: www.smartpress.cz
Těšíme se na vás i na Facebooku!.
Ke každé objednávce obdržíte jako dárek Vzpomínky obyčejné ženy. Při objednání knih v celkové hodnotě nad 1000 Kč po slevě, obdržíte poštovné a balné zdarma. Objednané tituly si máte možnost vyzvednout i osobně (Praha 6 a Lišov).

Přečtěte si také:

  • Význam mrkve v naší stravěVýznam mrkve v naší stravě Mrkev patří mezi kořenovou zeleninu. Pochází z oblasti Jižní Asie (Irán, Pákistán, Afganistán). V průběhu 12. století se dostala mrkev do západní Evropy a Číny. Původní mrkev byla bílá až […]
  • Švestková marmeládaŠvestková marmeláda Suroviny: 2000 g vypeckovaných švestek, Gelfix 3:1 - 2 balení, 700 g cukru krystal Postup: Švestky omyjeme, vypeckujeme, dáme do hrnce a povaříme. Necháme vychladnout, pomixujeme, […]
  • Vaječný salátVaječný salát Suroviny: 8 natvrdo uvařených vajec podélně rozkrojených na polovinu, 6 lžic majonézy, 1/2 lžičky plnotučné hořčice, 16 kaparů, 5 středních rajčat nakrájených na kolečka, 1/2 hrnku […]
  • Meruňkové slavnostiMeruňkové slavnosti Café Fara, Klentnice 166 Klentnice Kdy: Po 9. července 2012 – Ne 15. července 2012 Přijďte na již 3. ročník meruňkového týdne do malebné kavárny Café Fara, během níž se vám […]
  • BioAbecedář Hanky ZemanovéBioAbecedář Hanky Zemanové Dlouho očekávaná nová kniha Hanky Zemanové, propagátorky biopotravin a biovaření, je jakousi „biobiblí“ – souhrnným a přehledným průvodcem pro příznivce trendu bio a biovaření i pro ty, […]
  • Sezóna jahod je tu!Sezóna jahod je tu! V minulém článku o jahodách jsem slibovala pokračování až bude sezóna. Počasí jim letos vůbec nepřeje. Ale je to tu přátelé! Už začínají růst i u nás. Jsou lahodné, krásné, zdravé. Takže […]
Rubriky: Jiné, Knihy, Kuchařky

Leave a Reply